Türkçe
1-888-294-9941 or +1-617-904-3278

Bizimle ilgili olarak

RussianFlora.com, eski Sovyetler Birliği ve Baltık ülkelerinde bulunan müşterilerine çiçek teslim hizmetleri sağlayan bir kuruluştur. Merkezimiz, ABD’de bulunmaktadır.  Size,  Amerikan standartlarına uygun müşteri hizmetlerini, VeriSign yöntemi ile güvenli ve düzgün bir şekilde sunmaktan gurur duymaktayız.

Özgeçmişimiz

'Russian Flora' kurucusu olan Bay DF,2001 yılında Moskova - Rusya’da yasayan bir sevgilisi vardı.

Zira binlerce mil uzakta olan sevgilisinden ayrı olan Bay DF’nin, sevgilisine doğum günü çiçekleri, pasta ve diğer çeşit hediyeleri göndermesi çok zordu. Sevgilisine karşı olan duygularını, ona hatırlatmak istiyordu. Güvenilir bir hediye teslim hizmet servisine başvurmayı düşündü ve sevgilisine hediyelerini ulaştırabilecek bir hizmetin arayışına girdi. Şaşırtıcı şekilde, pek çok web sitesinin, bu tür hizmetleri sağladığını gördü. Ama kısa bir süre içinde, bunların çoğunun, düşük kaliteli çiçek teslim etiklerini, diğerlerinin ise bu hizmeti anlamsız bir şekilde pahalı olarak sunduklarını gördü. Ayrıca, Rusya’daki yerel çiçek teslim sitelerinin de, kabul edilebilir bir çevrimiçi güvenlik sunmadıklarını gördü.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Bay DF 'Russian Flora'yı kurdu. Hediye ve çiçek dağıtımı hizmetini, sadece Moskova ve Saint Petersburg’da değil, tüm eski Sovyetler Birliği ülkelerinde gerçekleştirmeye başladı. Fiyatları uygun olan yerel çiçek ve hediye dağıtım şirketlerine ulaşarak, onlar ile en yüksek Internet güvenlik sistemleri ile ABD’deki müşterilere hizmetleri sunma sistemleri kapsamında bağlantı kurdu. Ana çiçek teslim şirketi RussianFlora.com olarak adlandırıldı ve şu anda eski Sovyetler Birliğinin değişik şehirlerinde ve merkezlerinde 300 adetten fazla çiçek teslim acentesi ve çiçek mağazası bulunmaktadır. Büyük şehirlerdeki web adı bağımsız olarak yer almaktadır: Flowers to Moscow , Flowers to PetersburgFlowers to Kiev , Flowers to Odessa ve diğerleri… Buna ek olarak, RussianFlora.com, müşterilerini isteği üzerine, custom gifts teslim etmektedir, bunlar arasında, elektronik eşyalar, hediyelik belgeleri, özel hediyeler ve digerleri bulunmaktadır.


 

Moskova ve Saint Petersburg şehirlerinde 30 Doların üzerindeki siparişlerden teslim at ücreti alınmamaktadır. Teslim hizmeti verdiğimiz şehirlerin listesini incelemek istediğinizde, lütfen Teslim İlkelerine tıklayınız.

Web sitemizin sunmakta olduğu çiçek teslimatlarının düzenlemeleri ile ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki e-mail adresimize yönlendirebilirsiniz: [email protected].

Kabul ettiğimiz ödeme şekilleri: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club, JCB ve Discover kredi kartları, bunlar ile birlikte PayPal ve diğer ödeme yöntemleri. Moskova şehrinin yerel saati ile gece 8’den önce gerçekleşirse, Moskova ve Saint Petersburg’da aynı gün teslimat olanağı vardır.