Türkçe
1-888-294-9941 or +1-617-904-3278

Sundugumuz garantiler

RussianFlora.com’un amacı, her müşterisi mutlu etmektir. Web sitemizden yapacağınız herhangi bir çiçek buketinden veya hediye satışından memnun kalmazsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz ve sizi en iyi şekilde memnun etmeye gayret edeceğiz. Lütfen bizim Değiştirme ve İptal politikalarımıza göz atınız.

 

Değiştirme politikası

Çeşitli mevsimsel koşullardan dolayı bazı çiçek cinsleri sınırlı sayıda bulunabilir. Ayrıca belirli çiçek çeşitleri ve renkleri belirlenen her günde bulunmayabilir. Dolayısıyla teslimat anında bazı buketler ve siparişleriniz istediğiniz ayrıntılı şekilde bulunmayabilir.

RussianFlora.com, bu tür durumlarda müşterilerine benzer çiçeklerden oluşan yeni seçenekleri müşterilerine sunacaktır. Bazı buketlerin görünümleri, renkleri, biçimleri aynı şekilde ve düzende olmayarak farklı olabilir. Ek ürünler (Oyuncaklar, Çikolata, Şampanya) bölgeden bölgeye değişebilir. Bizim temel hedefimiz, gönderilecek olan hediyelerin kalitesini, sipariş edilen ürünler ile tamamlamaktır.

Küçük siparişlerin ücreti

Yaptığınız sipariş bedeli $45 ‘dan az ise yerel ortaklarımızdan küçük sipariş istediğiniz durumunda, talep ettikleri isçi ve nakliyat masraflarını karşılayan $9.95 ek bedel olarak fiyata ekleneceğini bildirmekteyiz.

Ücretsiz ürünlerin sınırlaması

Siparişinizin toplam bedeli ücretsiz ürünün katkı değeri kapsamında yer almakta ise, o takdirde her bir siparişte sadece bir adet ücretsiz kalem madde eklemekte bulunmaktayız.

Değişiklikler/Eklemeler

Eğer düşüncenizi değiştirirseniz, düşündüğünüz değişiklikleri en hızlı şekilde gerçekleştirmenizi arzu etmekteyiz. Siparişleriniz üzerinde yapacağınız herhangi bir değişiklikleri en azından teslimat tarihinden 48 saat öncesi yapmanız gerekmektedir. Eğer siparişiniz, teslimat tarihinden 48 saat önce gerçekleşirse, değişiklik veya ekleme harçları eklenmeyecektir.

İptal etme işlemleri ile ilgili yönerge

Herhangi bir nedenden dolayı talebinizi iptal etmek veya değiştirmek isterseniz, lütfen bize bu durumu en yakın süre içinde bildiriniz. Yapacağınız değişiklikleri veya iptalleri eğer siparişiniz gönderilmemişse veya hazırlanmamışsa, arzunuzu sizin tarafınızdan alır almaz yerine getirmekten dolayı memnun olacağımızı size bildirmekteyiz. Siparişinizin üzerindeki değişikliklerin gerçekleşmesi için arzularınızı siparişlerinizin gönderilme süresinden 48 saat önce gerçekleştirmeniz zorunludur. Eğer siparişiniz hazırlanmışsa veya gönderilmişse, kesinlikle geri ödeme yapılmamaktadır, siparişinizin iptal edilmesi veya siparişlerinizin değiştirilmesi söz konusu olmayacaktır.

Eğer iptal işlemi siparişlerinizin gönderilme süresinden 48 saat önce gerçekleştirilirse, ödemiş olduğunuz tutarları mağaza kredisi olarak size geri ödeyebiliriz veya kredi kartınıza iade edebiliriz, Paypal hesabı $30 tutarındaki iptalleri kabul etmektedir. Eğer siparişinizi teslimat süresinin 48 saati içinde gerçekleşirse ama teslimattan 24 saat önce gerçekleşirse, sipariş değerinizin 30% tutarını veya $40 dolarlık bölümün tutarınızdan keseceğiz (hangisi daha yüksekse), geri kalan ödeme tutarınızı mağaza kredisi olarak veya kredi kartınıza geri ödeme olarak gerçekleştireceğiz.


Teslim tarihi müşteri tarafından sunulan ve emrini vermekle sonuçlanan tarihtir. Herhangi bir sebeple teslim tarihi ertelenirse, tekrar planlanan tarih, teslim tarihi olarak kabul edilmeyecektir. Alışveriş kredilerini RussianFlora.com online store ile yapacağınız herhangi alışveriş için kullanabilirsiniz ve kullanma tarihi yoktur. Teslimat tarihinden 24 saat önceki ürün iptalleri için para iadesi yapılmayacaktır.

Not: Eğer teslimat alıcının yanlış adresi yüzünden gerçekleştirilmediyse (ve alıcının doğru telefon numarası verilmediyse), alıcının uzun sure yerinde bulunamadıysa veya alıcının hediyesini almaya Kabul etmediyse, RussianFlora.com sipariş değerinizin 30% tutarını veya $40 dolarlık bölümün tutarınızdan keseceğiz (hangisi daha yüksekse). Geri kalan tutar için mağaza kredisi alacaksınız. Bazı özel durumlarda, iki veya ikiden fazla teslimat deneyimlerinde, Alıcı yerinin uzak olması, yüksek ulaşım masrafları, yüksek maliyetli çiçekler/hediyeler vs., bu durumda şirket toplam sipariş tutarının 30% (100% kadar geri ödeme tutarını gerçekleştirebilir). Scam olaylarını ve fazla ödeme yapmasını engellemek için alıcının telefon numarasının belirlenmesi gerekmektedir. Lütfen şu konuya dikkat edelim, eğer sipariş müşterinin belirlediği adrese göre hazırlanmışsa veya gönderilmişse, kesinlikle geri ödeme yapılmamaktadır Herhangi bir scam olayının gerçekleştiğinden şüphelendiyseniz, sizi ANTI-SCAM kaynakları sayfasını. Ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Siparişinizin yönünü değiştirmeniz veya yeni adres sunmanız kesinlikle Kabul edilmemektedir, çünkü sizin siparişinizin üzerinde çok büyük insan ve kaynak harcamasını gerçekleştirdik. Teslim edilmeyen sipariş için ilk önce iptal işlemi gerçekleşmesi gerekmektedir, sonrasında teslim masraflarının iade edilme konusu dile getirilecektir. Kesintilerden sonrası geri kalan tutar ise size mağaza kredisi olarak veya hesabınıza geri iade edilecektir. Eğer ilk teslimat için teslimat masrafları ödenmemişse, geri yönlendirme işlemi için izin verilebilir. 

Eğer teslimat işlemi gerçekleştirilip ve adres yanlış olarak gözükmüşse, adresin düzeltilmesi için size beş günlük sure tanımlanmaktadır.

Eğer müşteri altın gül siparişini veya kuyumcudan istediği siparişi isteğinin teslimat tarihinden önce ama Moskova’dan yükleme günüden sonra iptal ederse – Moskova ile teslimatın gerçekleşeceği şehir arasındaki çift yönlü haberleşme ücretleri müşteriden kesilecektir, çünkü bu sipariş Moskova’ya şirketin ana merkezine geri iade edilecektir. Eğer siparişin teslim edileceği adreste alıcı bulunmaz ise veya alıcının adresi yanlış olarak bize verilmiş olunursa, ayni kural geçerlidir. Altın gül /mücevher teslimat ücretleri geri alınamaz ve iptal edilme masrafları konusunda hep geri verilme konumunun dışında tutulacaktır.


İndirim kuponu işlemleri

Eğer siz siparişin teslim edildiği anda kupon kodunun işlemini uygulayamazsanız, sizin hesabınıza veya kartınıza veya Paypal hesabınıza işlem gerçekleştiremeyeceğiz. Aynı anda iki adet ıskonto kartı veya daha fazla ıskonto kartını kullanılamaz. Her sipariş işlemi başına tek bir adet ıskonto kartı kullanılacaktır. 
Şirket, müşteri isteklerine uygun olarak herhangi bir çeşit kupon vermeye yükümlü değildir ( sadece mağaza kredisi). Kupon verilmesi tamamen şirketin isteğine bağlıdır.

 

Sorunuz var mı? Sorularınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.