Moskova: +7 (495) 204-1931    US/Canada: +1-617-904-3278     ÜCRETSİZ arama talep edin

Photo Gallery

Biz bu hizmeti ek bir ödeme ile yüksek kaliteli dijital fotograf teslim almak istegen müsteriler için sunabilmekteyiz, bu hizmet fotografin çekildiginden sonra istenebilinmektedir, (Lütfen geçerli olan ürün fiyatlarin sayfalarina göz atiniz). Fotografi istek formunda yer alan e-mail adresinize gönderecegiz. Bu galeride yer alan resimler 250 X 250 kadar küçütülmüstür. 
Bu galeride sunulan tüm resimler, gönderenin veya alicinin yayinlama onayi ile yayimlanmaktadir.

Biz teslim edilecek olan dijital fotograflar için pesin ödeme yapmanizi istemiyoruz. Eger fotograf çekilmesi istediginiz kisi fotografinin çekilmesi istemez ise veya alici gönderilmis olunan siparisi teslim almak istemez ise, biz sizden bu konu ile ilgili olarak hesap ödemenizi istemiyecegiz. Daha fazla bilgi edenmeniz için lütfen bizim dijital fotograflar/video hizmetleri poliçesini okuyunuz.russianflora.com Müsterisinin ve alicinin adlarini, adreslerini veya müsteri/alicinin özel bilgilerini baskalarina açiklamayacagini bildirmektedir.


RussianFlora.com - 2002'den beri Okyanuslar ötesine Duyguları Gönderiyoruz 2002

RussianFlora.com Rusya, BDT ülkeleri & dünya çapında İnternet müşterilerine 2002'den bu yana hizmet veren uluslararası bir çiçekçidir. Şirket, Rusya'da ve 170'den fazla ülkede, çiçek buketleri, meyve & yiyecek sepetleri, spa hediyeleri, takılar, çeşitli romantik ve kurumsal hediyelerin teslimatını gerçekleştirmektedir. 2009'dan beri BBB üyesi olan şirket, saygın bir konuma sahiptir. göster .