Moskova: +7 (495) 204-1931    US/Canada: +1-617-904-3278     ÜCRETSİZ arama talep edin

Kişiye Özel Sipariş

Özel Hediye TalebiAradığınız hediyeyi bulamıyor musunuz?

Lütfen nasıl bir hediye göndermek istediğinizi bize bildirin. Özel hediyenizi tedarik ve teslim etmekten mutluluk duyarız. İşte sunduğumuz kişiye özel hediyelerin bazıları: 

(Belirttiğiniz her bir özelliğe göre) Kişiye Özel Sepetler, Kişiye Özel Çiçek Aranjmanları, Kişiselleştirilmiş Hediyeler, hediyeler üzerinde Resim ya da Logolar ( capsler, Tişörtler vb.), Ev Aletleri & Elektronik Aletler (CD çalar, Stereo, VCR, DVD), Bilgisayarlar & Aksesuarlar, (seçilen şehirlerdeki) lüks dükkanlar ya da alış merkezleri için hediye kartları... 

Liste daha da uzatılabilir. Sizin hayal gücünüze kalmış!

Lütfen hediye fikrinize ilişkin ayrıntıları ve istenilen teslim tarihini yazarak aşağıdaki formu doldurunuz. Fiyat teklifimizi en kısa sürede size ileteceğiz.

Adınız :
Email adresiniz :
Telefon Numaranız :
Teslim yeri (şehir/ülke) :
Talep edilen Teslimat Tarihi :
Hediye Kategorisi :
Fiyat Aralığı : den USD e USD

Kişiye özel hediye sipariş bilgileri (lüften istenilen model, fiyat aralığı ve diğer özellikleri belirtiniz) :

Resimdeki doğrulama kodunu giriniz : validation image
 

(Lütfen kişiye özel hediye isteğinize Telefon Numaranızı da eklemeyi unutmayınız. Geçerli bir telefon numarası olmadan, isteklerinize cevap vermemiz mümkün olmayabilir. Şimdiden teşekkürler!)

Telefon: 1-617-904-3278 ya da 1-888-294-9941
Email: info@russianflora.com

 

RussianFlora.com - 2002'den beri Okyanuslar ötesine Duyguları Gönderiyoruz 2002

RussianFlora.com Rusya, BDT ülkeleri & dünya çapında İnternet müşterilerine 2002'den bu yana hizmet veren uluslararası bir çiçekçidir. Şirket, Rusya'da ve 170'den fazla ülkede, çiçek buketleri, meyve & yiyecek sepetleri, spa hediyeleri, takılar, çeşitli romantik ve kurumsal hediyelerin teslimatını gerçekleştirmektedir. 2009'dan beri BBB üyesi olan şirket, saygın bir konuma sahiptir. göster .