Moskova: +7 (495) 204-1931    US/Canada: +1-617-904-3278     ÜCRETSİZ arama talep edin

Çicek gönder Kyrgizstan,

Kyrgizstan’daki sevdiklerinize ve dostlarınıza gönderdiğiniz çiçeklerin 24 ile 48 arasında teslimatını gerçekleştiriyoruz.
Neden RussiaFlora.com’dan sipariş vermelisiniz?

  • - Makul fiyatlar & Kyrgizstan’daki yerel çiçekçiden hızlı teslimat imkânı
  • - ’da 12 yılı aşkın çiçek teslimatı tecrübesi
  • - Hizmet verilen tüm şehirlerde teslimatın dijital fotoğrafının çekilmesi hizmeti. Fotoğraf galerimizi ziyaret edin.
  • - Esnek ödeme yöntemleri
  • - Kataloğumuzda yer alan 500’ün üzerindeki çiçek ve yiyecek & içecek hediyeleri

Featured Gifts for delivery in Kyrgizstan


Please, review our FAQs and customer testimonials to see what others have to say about the quality of our service. In addition, we offer delivery of custom gifts in Kyrgizstan & vicinity, English / Russian letter translation services and Gift Certificates for your loved ones to shop in stores or massage gift certificates. You can track your order and get a delivery confirmation upon service completion.

Last, but not the least - check out our unique Build Your Bouquet feature that allows to drag'n'drop flowers & create an unique bouquet that meets your taste and budget.

Flower Delivery Gallery

Visit RussianFlora.com delivery gallery

RussianFlora.com - 2002'den beri Okyanuslar ötesine Duyguları Gönderiyoruz 2002

RussianFlora.com Rusya, BDT ülkeleri & dünya çapında İnternet müşterilerine 2002'den bu yana hizmet veren uluslararası bir çiçekçidir. Şirket, Rusya'da ve 170'den fazla ülkede, çiçek buketleri, meyve & yiyecek sepetleri, spa hediyeleri, takılar, çeşitli romantik ve kurumsal hediyelerin teslimatını gerçekleştirmektedir. 2009'dan beri BBB üyesi olan şirket, saygın bir konuma sahiptir. göster .